Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Середа, 19 червня 2019 20:29
Новини: Політика
8250

Глави країн СНД зробили спільну заяву в Криму

За підсумками неформальної зустрічі шести глав держав Співдружності Незалежних Держав у Ялті була зроблена спільна заява. Про це ІМК повідомили у прес-службі Президента України.

"Ми, Президент Азербайджанської Республіки І.Г.Алієв, Президент Республіки Вірменії С.А.Саргсян, Президент Республіки Білорусь О.Г.Лукашенко, Президент Республіки Казахстан Н.А.Назарбаєв, Президент РФ Д.А.Медведєв, Президент України В.Ф.Янукович, Голова Виконавчого комітету - Виконавчий секретар СНД С.М.Лебедєв, глави держав - учасників Співдружності Незалежних Держав, позитивно оцінюємо підсумки неформальної зустрічі в Україні, у ході якої були обговорені питання економічного й інвестиційного співробітництва в рамках СНД, а також перспективи реалізації спільних проектів розвитку транспортної й туристичної інфраструктури, у тому числі на регіональному рівні, - йдеться у тексті заяви.

Заявляємо, що забезпечення росту рівня життя громадян і поліпшення їхнього добробуту є найважливішими завданнями СНД у сучасних умовах, а також вважаємо активізацію економічної взаємодії пріоритетом діяльності Співдружності.

Особливої уваги було приділено питанню лібералізації торгівлі між нашими країнами. Досягнуто домовленість продовжити активну роботу над новим Договором про зону вільної торгівлі й розглянути цю тему на черговому засіданні Ради глав держав СНД.

З огляду на наявний позитивний досвід, з метою забезпечення стійкого розвитку всіх країн Співдружності, заявляємо про необхідність подальшого розвитку в рамках СНД програм соціально-економічного співробітництва на довгострокову перспективу.

Підтверджуємо намір брати активну участь у реалізації важливих інфраструктурних проектів".

Із повним текстом заяви можна ознайомитись на сайті Президента України.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram