Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Київ
26085

У столиці створять Генеральну інспекцію з протидії корупції

КИЇВ. 30 червня. УНН. У столиці створять спеціальний орган, що реагуватиме на корупцію і порушення закону. Про це заявив заступник Київського міського голови – Секретар Київради Олексій Резніков, пише УНН з посиланням на прес-службу УДАРу.

Зокрема, як заявив Резніков, буде створена генеральна iнспекцiя, яка реагуватиме на всі випадки корупцiї й порушень законiв органами влади.


Також він нагадав, що попередня міська влада підготувала цілий гросбух інвестиційних пропозицій, які так і залишились на папері. За його словами, причина цього - інвестиції не йдуть на гросбухи, а йдуть туди, де вигідно і комфортно працювати. "А для цього перш за все треба подолати корупцію. Ми починаємо з простих і зрозумілих речей. Спираючись на них, вестимемо наступ на корупцію.

Ми маємо намір скасувати всі регуляторні акти, які шкодять бiзнес-активностi. Ми гарантуємо, що надалі буде запроваджено прозорі процедури щодо видiлення землi, публiчних закупiвель та iнших дiй влади", - наголосив він.

Секретар Київради також повідомив, що наразі ведеться робота із створення нової Інтернет-платформи, яка дозволяла би спілкування киян з владою онлайн і частина платформи буде орієнтована на забезпечення прозорості бюджетного процесу.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram