Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
119280

Українські громадяни в Криму будуть отримувати пенсії поштою - О.Семерак

Українські громадяни в Криму будуть отримувати пенсії поштою - О.Семерак

КИЇВ. 2 липня. УНН. Кабінет міністрів прийняв рішення, відповідно до якого українські громадяни, які проживають у Криму, будуть отримувати пенсії поштою. Про це сказав на брифінгу міністр Кабінету міністрів України Остап Семерак, передає кореспондент УНН.

За словами міністра, Кабмін сьогодні прийняв рішення про соціальний захист людей, які проживають у Криму, яке стосується процедури і порядку виплати громадянам України пенсій та інших соціальних виплат.

"Згідно з сьогоднішнім рішенням, затверджена процедура розрахунку з громадянами України їхніх пенсійних і соцвиплат через поштові перекази, які будуть здійснюватися через українську пошту і отримуватися там через пошту Російської Федерації", - сказав він.

О.Семерак уточнив, що затверджена пооцедура унеможливлює отримання двох пенсій одночасно однією особою. Тобто, зазначив він, всі громадяни України будуть мати можливість отримати пенсію, яку вони накопичили протягом свого трудового стажу.

Нагадаємо, у Держраді Республіки Крим заявляли, що до липня 2014 року середній розмір цивільних пенсій кримчан перевищить 10 тисяч рублів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram