Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
19830

Делегація ВР завершила роботу на 19-й сесії ОБСЄ

Постійна делегація Верховної Ради України у Парламентській асамблеї ОБСЄ завершила роботу на 19-й Щорічній сесії ПА ОБСЄ. Про це ІМК повідомили в інформаційному управлінні ВР.

Заключне пленарне засідання 19-ої Щорічної сесії ПА ОБСЄ було присвячене прийняттю Норвезької (Ословської декларації).

Голова Постійної делегації Верховної Ради України Олег Білорус, виступаючи на заключному пленарному засіданні, відзначив важливість та актуальність

прийняття Норвезької декларації. Він також наголосив, що ця подія - новий суттєвий вклад у розвиток міжнародного співробітництва і міжнародного права в жорстких умовах глобальної економічної кризи.

О.Білорус підкреслив, що діяльність Парламентської асамблеї розширюється, і цьогорічна тема "Верховенство права: боротьба з транснаціональною злочинністю і корупцією" окреслює проблеми, на які урядам варто звернути особливу увагу. "Корупція - це своєрідна "ракова пухлина" на тілі багатьох країн, боротьба з нею вимагає надзвичайних національних і міжнародних зусиль", - зазначив Голова Постійної делегації України.

Він акцентував увагу на тому, що питання стосовно ядерної загрози, тероризму, інтеграції багатонаціонального суспільства: відповідь на виклики безпеки є надзвичайно важливими для обговорення. Водночас, на думку О.Білоруса, недостатня увага приділяється темі глобального економічного розвитку, нової загрози глобальної економічної кризи, кризи системи глобалізму, глобальної кризи надспоживання кредитних, валютних, фінансових, енергетичних, екологічних ресурсів найбільших країн світу.

За результатами голосування представників країн-членів ОБСЄ О.Білоруса вчетверте було обрано Віце-президентом Парламентської асамблеї ОБСЄ.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram