Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Економіка
19260

Розпорядження Кабміну про зниження "зеленого" тарифу для сонячних електростанцій оскаржили в суді

КИЇВ. 4 липня. УНН. Група компаній "ТЕКТ" оскаржила в суді розпорядження Кабінету міністрів України, яким пропонується знизити піковий коефіцієнт, використовуваний при розрахунку "зелених" тарифів для сонячних електростанцій в 1,8 рази. Про це заявив сказав виконавчий директор ГК "ТЕКТ" Роман Гриб, повідомляє УНН.

"Ми вже подали позов до суду, подали на Кабінет міністрів, тому що вважаємо, що це розпорядження суперечить закону, здоровому глузду. Ми написали заяву до прокуратури з проханням призупинити дію цього рішення", - сказав він.

Також Гриб уточнив, що "ТЕКТ" інвестував у будівництво сонячної електростанції у Вінницькій області потужністю 1,5 МВт, вклавши в проект близько 3 млн EUR.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України запропонував знизити піковий коефіцієнт, який використовуються при розрахунку "зелених" тарифів для сонячних електростанцій, з 1,8 до 1,01.

Відповідна рекомендація Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики (НКРЕ) України, при встановленні "зелених" тарифів закріплена розпорядженням Кабміну № 589-р від 18 червня 2014 року.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram