Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Економіка
60675

Росспоживнагляд заборонив ввезення до РФ молочної продукції ряда підприємств з України

КИЇВ. 4 липня. УНН. Федеральна служба з нагляду у сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини повідомляє, що при здійсненні державного нагляду за обігом харчової продукції при дослідженні молочної продукції, виробленої на деяких українських підприємствах виявлено порушення вимог законодавства у сфері захисту прав споживачів. Про це УНН повідомили у прес-службі Росспоживнагляду.

"При дослідженні сиру "Сметанковий Добряна" виробництва ТОВ "Миргородський сироробний комбінат" (Україна) і сир "Король Артур" виробництва ДП "Мілкіленд-Україна" (Україна) виявлено їх невідповідність вимогам по жирно-кислотному складу. Крім цього є факти мікробного забруднення молочної продукції ДП "Мілкіленд-Україна" (Україна)",- зазначили у прес-службі.

Раніше вже було припинено ввезення на територію Російської Федерації молочної продукції, виробленої на підприємствах ДП "Мілкіленд-Україна": ПП КФ "Прометей" філія "Менський сир" та ПП "Рось" філія "Охтирський сирокомбінат".

"Росспоживнагляд призупинив з 04.07.2014 ввезення на територію Російської Федерації молока та молочної продукції, вироблених на підприємствах ДП "Мілкіленд-Україна": ТОВ "Миргородський сироробний комбінат", ПрАТ "Чернігівський молокозавод, філія "Славутський маслоробний комбінат" ПП КФ "Прометей", філія "Львівський молочний комбінат" ПП КФ "Прометей", філія "Роменський молочний комбінат"ПП "Рось", філія "Сумський молочний завод" ПП "Аромат", ДП "Агролайт", - додали у прес-службі.

Відповідна інформація направлена ​​до Федеральної митної служби і управління Росспоживнагляду по суб'єктах Російської Федерації.

Нагадаємо, з 16 червня 2014 року Росія ввела тимчасове обмеження на ввезення продовольчої картоплі з України. Окрім цього Росія ввела обмеження на інші продовольчі продукти.

Як повідомлялося, із введенням Росією обмежувальних заходів по відношенню до українських експортерів експорт з України до РФ за перший квартал цього року скоротився на третину.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram