Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Неділя, 03 липня 2022 23:43
44865

В парку Феофанія почнеться 11-й етнофестиваль "Країна Мрій"

КИЇВ. 5 липня. УНН. 5 та 6 липня в парку "Феофанія", що в Києві, відбудется 11-й Міжнародний етнічний фестиваль "Країна Мрій". Про це УНН повідомили організатори.

Традиційно буде організовано книжковий ярмарок, у якому візьмуть участь близько 50 видавництв, зокрема, "Грані-Т", "Нора-Друк", "Видавництво Старого Лева", "Зелений Пес", "Наш Формат", "Смолоскип", "Балтія-Друк", "Кальварія", "Свічадо", "Фонтан казок".

Відбудуться зустрічі з митцями, серед яких Іван Андрусяк, Сашко Лірник, Антін Мухарський, брати Капранови, Ірена Карпа, Олександр Ірванець.

У музичній частині фестивалю заплановано виступ Олега Скрипки, який є ініціатором заходу. З Білорусі прибуде кабаре-бенд "Срібне весілля ".

Також працюватиме Дитяча галявина.

Новинкою буде те, що кожен, хто потрапить на територію "Країни Мрій", стане співтворцем фестивалю.

"Країна Мрій" спільно з білетним агентством karabas.com відкривають краудфаундінг-платформу dreamland.karabas.com. Механізм "Спільні Кошти" надасть змогу відвідувачам здійснювати персональні інвестиції, отримуючи можливість прямого впливу на організацію фестивалю Кожен, хто придбає акцію, яка паралельно є квитком на фестиваль, матиме змогу долучатися до голосування, обговорення питань, прийняття спільних рішень, а також безпосередньо брати участь в організації фестивалю. Крім того, відвідувачі зможуть запропонувати свій майданчик, свій напрям та свою активність", – сказано в повідомленні.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram