Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
136785

Д.Корчинський: в антитерорі так багато невдач, бо голова СБУ занадто добрий

Д.Корчинський: в антитерорі так багато невдач, бо голова СБУ занадто добрий

КИЇВ. 5 липня. УНН. Громадський і політичний діяч Дмитро Корчинський зазначив, що в антитерорі так багато невдач, бо голова СБУ занадто добрий. Так він прокоментував той факт, что глава СБУ Валентин Наливайченко запропонував амністувати пособників терористів, передає УНН.

"За законами України, антитерористичною операцією керує СБУ, їй підпорядковуються всі інші силовики. Тепер розумієте від чого в антитерорі так багато невдач? Не від того, що голова СБУ поганий. Навпаки, він добрий. Занадто добрий. Йому б пасувала посада голви Гельсинської спілки. Об'днувати функції захисника тварин і директора скотобойні - неефективно", - зазначив Д.Корчинський.

За словами Д.Корчинського, уся біда через те, що в нас усі - не по масті.

"Пацифісти - на генеральських посадах, бариги приймають закони, законники розносять хабарі, кондитери - головнокомандувачі, я, як це не смішно, займаюся прсвітництвом, замість того, щоб відсилати вас до стайні на порку. Світ невпинно змінюється на гірше", - додав Д.Корчинський.

Разом з тим, він додав, що "може пособників терористів і справді треба амністувати. Але виступати за це має міністр культури, а начальник охранки повинен наполягати на позасудових стратах".

"Може їм варто помінятися посадами?", - закинув Д.Корчинський.

Нагадаємо, В.Наливайченко в інтерв'ю українсьим ЗМІ зазначив, що жителі сходу України, що допомагали бойовикам, будуть амністовані.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram