Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
38805

Президент України готовий до переговорів з реальними представниками Донбасу – шахтарями і металургами

КИЇВ. 10 липня. УНН. Президент України Петро Порошенко заявив, що готовий до переговорів про подальшу долю Донбасу з усіма, хто реально представляє населення регіону і готовий до політичного діалогу. Під час своєї робочої поїздки до Слов'янськ глава держави висловив думку, що для відновлення переговорів необхідно розширити коло представників Донбасу, пише УНН.

Президент підкреслив, що переговори повинні бути "відновлені з справжніми господарями Донбасу: металургами, шахтарями, з людьми, які сьогодні представляють найбільшу силу, але були затиснуті силою зброї". Петро Порошенко підкреслив, що готовий до діалогу з усіма, хто поділяє його бачення мирного плану для Донбасу, "хто готовий сьогодні скласти зброю, скористатися майбутньої амністією, хто готовий до політичного діалогу, щоб вибрати нову владу, до децентралізації влади, готовий, щоб сьогодні, нарешті, на Донбас прийшов мир".

Голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець вважає, що переговори – єдиний вихід із ситуації, що склалася на Донбасі.

"Про це неодноразово говорив Рінат Ахметов, тепер про це говорить новообраний президент. Очевидно, що за допомогою зброї нічого не вирішити. ДНР і ЛНР – це купка недалеких озброєних до зубів людей, тоді як шахтарів і металургів на Донбасі – сотні тисяч. Це і є реальна сила регіону. Багато в чому завдяки їх зусиллям в червні від сепаратистів був звільнений Маріуполь – причому без втрат з боку мирного населення. Очевидно, що на підтримку саме цих людей розраховує Петро Порошенко", - говорить М.Волинець.

 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram