Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
65820

У Пенсійному фонді розповіли, як кримчани на півострові зможуть отримувати українські пенсії

У Пенсійному фонді розповіли, як кримчани на півострові зможуть отримувати українські пенсії

КИЇВ. 14 липня. УНН. Для кримчан, котрі залишилися жити на півострові і не бажають отримувати пенсії від органів російського пенсійного забезпечення, запроваджено новий порядок перерахування та отримання соцвиплат. Про це під час брифінгу повідомив директор департаменту пенсійного забезпечення Пенсійного фонду України Владислав Машкін, передає кореспондент УНН.

Даний порядок затверджено відповідною постановою Кабінету Міністрів України, яка набула чинності з 7 липня.

"Згідно з цим документом, людина, яка зараз проживає на території АР Крим, може звернутися до визначених Пенсійним фондом управлінь з відповідною заявою щодо продовження виплати пенсії за законодавством України", - зазначив він.

Зокрема, військові пенсіонери відтепер зможуть отримувати пенсії у головному управлінні Пенсійного фонду у Херсонській області. Решта громадян одержуватимуть соцвиплати у чотирьох районних управліннях фонду, а саме – в Геніченському, Каланчацькому, Новотроїцькому та Чаплинському районах (Херсонська обл.).

В. Машкін також зауважив, що наразі існує всього два способи перерахування коштів.

"Це або поштовий переказ за місцем постійного проживання, або людина може відкрити рахунок в установі українського банку, і за допомогою міжнародних платіжних систем, якщо людина оформить картку, вона зможе знімати гроші або на материковій Україні, або за місцем постійного проживання", - роз’яснив посадовець.

Як повідомлялося, Кабмін прийняв рішення, відповідно до якого українські громадяни, які проживають у Криму, будуть отримувати пенсії поштою.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram