Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
30075

Частина донеччан вже третю добу живуть без води – ДонОДА (доповнено)

Частина донеччан вже третю добу живуть без води – ДонОДА (доповнено)

КИЇВ. 15 липня. УНН. Внаслідок зупинення роботи Карлівської фільтрувальної станції компанії "Вода Донбасу" припинилося водопостачання в низці населених пунктів Донецької області. Про це УНН зазначили в прес-службі облдержадміністрації.

Зокрема, припинено постачання води в Димитрові, Добропіллі, Красноармійську, Новогродівці, Селідово, Червоноармійському районі.
На сьогодні проблему з водопостачанням вирішують на місцях.
"У Димитрові через ЗМІ, керівників ОСББ до відома громадян доводиться орієнтовний графік підвозу питної води по мікрорайонах. Вирішуються питання підвозу води громадянам, прикутим до ліжка. Фактичний час підвезення оголошується через гучномовці. Крім того, поширюється пам'ятка санепідслужби з інформацією про дії громадян в умовах дефіциту питної води", – йдеться в повідомленні.
У Добропіллі і Новогродівці міські голови провели наради з директорами шахт, депутатами міськради, керівниками комунальних служб, ОСББ з питання організації водопостачання та водовідведення.
У Селідово відбулися аналогічні наради з керівниками підприємств і комунальних служб.
"З метою економії води і підтримки санітарного стану адмінбудинку виконкому міськради 18 його співробітників відправлено у відпустку", – сказано в повідомленні.
У Красноармійському районі санітарна служба розпочала інспекторські перевірки стану води в колодязях населених пунктів на придатність для пиття.
Відзначимо, що в магазинах Олександрівського району зафіксовано підвищення цін на питну воду.

Нагадаємо, заступник мера Донецька К.Савінов зазначив, що у Донецьку в цілодобовий режим постачання водою повернуться через 5-6 днів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram