Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
36105

В ДНР повідомили про заплановані "відеоконсультації" з Києвом

КИЇВ. 17 липня. УНН. Так званий прем’єр-міністр проголошеної “ДНР” Олександр Бородай заявив, що 17 липня мають відбутися консультації між київською владою і представниками проголошених “республік”. Дані перемовини пройдуть у форматі відеоконференції. Відео із цією заявою з’явилося у мережі, повідомляє УНН.

“Мені зателефонували всі — представники ОБСЄ, деякі журналісти, ще якісь громадські працівники — усі хотіли дізнатися, коли ж відбудуться ці прекрасні консультації. Але жодних спроб до переговорів або консультацій з боку Києва насправді не було. Я сам зателефонував пану Медведчуку і запитав: „Чи будуть якого роду консультації?“. Він мені сказав, що сам цю інформацію вичитує з газет ”, - повідомив О.Бородай.

Так званий прем’єр “ДНР” зазначив, що посередником в організації такої бесіди стала ОБСЄ. За його словами, консультації відбуватимуться у формі відеоконференції.

“Один з представників нашого уряду, перший віце-прем’єр Андрій Пургін відвідав місію ОБСЄ і там домовився про те, що подібного роду, підкреслю, що не переговори, а консультації відбудуться завтра, мабуть, в режимі відеоконференції. Я сподіваюся, що вони дійсно відбудуться", - сказав О.Бородай.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram