Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
13980

Держава поверне ПДВ сумлінним платникам податків - Т.Єфименко

Держава поверне ПДВ сумлінним платникам податків. На цьому наголосила заступник міністра фінансів Тетяна Єфименко, повідомили ІМК у прес-службі Мінфіну.

Що стосується відшкодування податку на додану вартість, то запропонована реалізація ПДВ-облігацій. Зараз збирається і перевіряється інформація за заявками підприємців на відшкодування ПДВ.

"Головні завдання уряду на шляху подолання недовіри з боку суспільства до влади - це чіткі, конструктивні дії, спрямовані на стабілізацію економіки та фінансової системи", - підкреслила Т.Єфименко.

Також було досягнуто консенсусу щодо адміністрування податків на засіданні в Комітеті ВР з питань податкової та митної політики, де відбулося обговорення поправок до Податкового кодексу. Зокрема, було запропоновано повернутися до тих норм оподаткування, що існують у діючому законодавстві. За словами Тетяни Єфименко, ідея боротьби з тіньовою економікою у цьому напрямі була підтримана суспільством у цілому.

"На сьогодні є така думка, щоб Податкова адміністрація використовувала ті важелі, які в неї є нині, з метою справедливого розповсюдження податкового навантаження на тіньовий сектор", - наголосила Тетяна Єфименко.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram