Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
14220

Конференція "Європейський шлях Грузії" в Батумі

Сьома міжнародна конференція "Європейський шлях Грузії" пройде 15-17 липня в Батумі за ініціативою апарату держміністра Грузії з питань інтеграції в європейські і євроатлантичні структури, повідомляє РІА "Новости".

"Конференція присвячується партнерству Євросоюзу зі східними сусідами, його політичному та економічному виміру, викликам безпеки та стабільності в регіоні, питанням верховенства демократії і закону, економічної інтеграції

в Євросоюз, розвитку контактів між народами і проектів, які здійснюються за підтримки Євросоюзу", - йдеться в повідомленні апарату держміністра, який також є організатором заходу.

На конференції уряд Грузії має намір представити звіт про виконання плану європейської сусідської політики та про пріоритетні напрями співпраці з Євросоюзом.

За даними апарату держміністра, у конференції візьмуть участь представники уряду Грузії і парламенту, Єврокомісії, Європарламенту, також представники урядів і парламентів країн, члени Євросоюзу, представники місцевих та міжнародних неурядових організацій.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram