Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
100320

ВР підтримала проект Закону про часткову мобілізацію – "за" проголосувало 232 депутати

ВР підтримала проект Закону про часткову мобілізацію – "за" проголосувало 232 депутати

КИЇВ. 22 липня. УНН. Верховна Рада підтримала проект президентського Закону про часткову мобілізацію, повідомляє кореспондент УНН.

За основу і в цілому закон про часткову мобілізацію підтримали 232 депутати.

Нагадаємо, 21 липня, згідно з рішенням Ради національної безпеки і оборони України Президент Петро Порошенко направив на затвердження до Верховної Ради Указ "Про часткову мобілізацію".

У відповідності з документом, часткова мобілізація оголошена “у зв’язку з поширенням проявів тероризму на території України, що призводять до загибелі мирного населення, військовослужбовців і працівників військових формувань та правоохоронних органів України у східних регіонах держави, концентрацією угруповань військ (сил) зі значним наступальним потенціалом на території Російської Федерації поблизу державного кордону України, загрозою нападу, небезпекою державній незалежності України, з метою забезпечення оборони держави, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України”.

Призов військовозобов’язаних, резервістів та поставка транспортних засобів для забезпечення потреб військ будуть здійснюватися в обсягах, визначених мобілізаційними планами з урахуванням резерву.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram