Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
513555

Російські найманці отримали команду провести масштабний теракт на території України

Російські найманці отримали команду провести масштабний теракт на території України

КИЇВ. 24 липня. УНН. Згідно даних, отриманих оперативним шляхом, російські диверсанти отримали вказівку від своїх кураторів з РФ готувати масштабний теракт на території України. Про це УНН повідомили джерела в українських спецслужбах.

Як зазначив співрозмовник агентства, заходи пов'язані із інформацією, отриманою оперативним шляхом.

"Була отримана оперативна інформація, що у близьких до Путіна колах обговорюють можливість організації теракту на території України з метою відвернути увагу світової громадськості від ситуації з "Боїнгом" і нейтралізувати негативний вплив на імідж РФ, пов'язаний з обвинуваченнями з боку низки країн в постачаннях Росією зброї бойовиками "ДНР" та "ЛНР".

Згідно отриманої інформації терракт може полягати в підриві повітряного судна однієї з російських авіакомпаній під час його перебування в українському аеропорту і призвести до загибелі великого кількості іноземних громадян, у тому числі Росї. Таким чином, згідно отриманої інформації, організатори хочуть представити це як свідчення нездатності української влади тримати ситуацію в країні під контролем і забезпечувати безпеку як власних, так і іноземних громадян", - зазначив співробітник силових структур.

Як повідомляв УНН, вчора МВС закликало весь український народ бути пильними і уважними, оскільки міжнародний тероризм, який очолюється представниками російських спецслужб в Україні, готовий на будь-які теракти в Україні, щоб залякати українців та дестабілізувати ситуацію.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram