14 років найкращі!
Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
57030

ГПУ і СБУ порушили проти КПУ 308 кримінальних проваджень

ГПУ і СБУ порушили проти КПУ 308 кримінальних проваджень

КИЇВ. 24 липня. УНН. Генеральна прокуратура України та Служба безпеки України порушили проти членів Комуністичної партії 308 кримінальних проваджень щодо підтримки анексії Криму, створення ЛНР і ДНР. Про це сьогодні сказала представник позивача в Окружному адмінсуді, голова Держреєстру Ганна Онищенко, передає кореспондент УНН.

"На даний момент порушено 308 кримінальних проваджень за злочинами, які допустили окремі члени Комуністичної партії України. Крім того, у нас є беззаперечні докази того, що як керівник партії, так й інші члени, були непоодинокі випадки, підтримували анексію Криму, підтримували створення так званих ЛНР і ДНР. Ці всі докази будуть належним чином досліджені у суді. Я сподіваюся, суд дасть їм достойну, правильну оцінку", - зазначила Г.Онищенко.

У свою чергу, заступник міністра юстиції Ігор Алєксєєв також розповів, що до суду надані беззаперечні докази, які підтверджують, що як найвищим керівництвом КПУ, так і керівництвом на місцях вчинялися дії на підтримку сепаратистського руху у східних регіонах.

"До суду надані матеріали, які підтверджують, що окремі лідери КПУ надавали допомогу, в тому числі і матеріальну, озброєним угрупуванням. Надано інформацію про те, що окремі представники КПУ паплюжили національні символи, демонстративно висловлювали нагативну оцінку діям наших військовослужбовців на території сходу України. Такі докази надані до суду", - сказав він.

Нагадаємо, сьогодні в окружному адміністративному суді Києва розпочалися слухання у справі про заборону в Україні діяльності Компартії. Судовий розгляд справи про заборону КПУ перенесли на 14 серпня.

Також нагадаємо, 8 липня Павло Петренко повідомив, що Мін'юст подав позов до Окружного адміністративного суду Києва про заборону діяльності КПУ.

П.Петренко наголошував, що Мін'юст розпочав судовий процес щодо заборони КПУ на підставі закону про політичні партії у зв'язку з порушенням даною політсилою цілої низки положень закону в частині антиконституційної діяльності, підтримки сепаратистів і терористів на сході країни, підтримки представниками і керівництвом КПУ військової агресії і захоплення Криму РФ, закликів до порушення територіальної цілісності і конституційного ладу України тощо.

Також нагадаємо, сьогодні, 24 липня, голова ВР О.Турчинов оголосив про розпуск фракції КПУ у ВР.

Це стало можливим згідно із Законом про зміни до регламенту ВР, який підтримала Рада і підписав Президент П.Порошенко.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram