Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
12330

О.Медведько зустрівся із Генпрокурором Республіки Молдова

Генеральний прокурор України Олександр Медведько провів зустріч із Генеральним прокурором Республіки Молдова Валеріу Зубко, яка проходила в рамках візиту делегації органів прокуратури Республіки Молдова до України у м.Одеса. Про це ІМК повідомили у прес-службі Генпрокуратури України.

Під час зустрічі обговорено актуальні питання у галузі міжнародного співробітництва та удосконалення порядку відносин сторін. З метою розвитку положень, зафіксованих у Договорі між Україною та Республікою Молдова про правову допомогу та правові відносини у цивільних і кримінальних справах від 13 грудня 1993 року, було підписано міжвідомчу угоду про співробітництво.

Положення "Угоди між Генеральною прокуратурою України та Генеральною прокуратурою Республіки Молдова на виконання статті 3 Договору між Україною і Республікою Молдова про правову допомогу та правові відносини у цивільних і кримінальних справах від 13 грудня 1993 року" запроваджують безпосередній порядок зносин між обласними та прирівняними до них прокуратурами України та Генеральною прокуратурою Республіки Молдова при наданні правової допомоги та перейнятті кримінального переслідування, що значно оптимізує на даному напрямку міжнародне співробітництво у сфері кримінального судочинства, зокрема сприятиме більш оперативному виконанню запитів про правову допомогу у кримінальних справах.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram