Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Здоров'я
36825

О.Мусій розповів, хто і чому домагається його відставки

КИЇВ. 31 липня. УНН. Міністр охорони здоров'я Олег Мусій переконаний, що за спробами відправити його відставку стоять представники "Батьківщини", а точніше політсили "Фронт змін". За його словами словами, його хочуть усунути, аби призначити на цю посаду "свою" людину. Про це міністр розповів під час брифінгу, передає кореспондент УНН.

О.Мусій зазначив, що спроби усунути його від посади міністра напряму пов'язані із намаганням МОЗу повернути під контроль держави завод по виробництву інсуліну "Індар".

"Нардепи із фракції "Батьківщина", а точніше не зовсім з "Батьківщини", бо це колишній "Фронт змін". Не буду зараз називати їх прізвища із почуття колегіальності, бо я є членом Кабміну, і будь-що на Кабінет міністрів вважаю не моральним і не етичним говорити", - зазначив О. Мусій.

За його словами, "проводилася системна робота і план дій по дискредитації мене як міністра, який не погоджується на їхні схеми, які вони пропонують".

"Мене вирішили прибрати через дискредитацію, запахавши сюди заступників міністра охорони здоров'я, не давши сформувати власну команду, і зараз через підкилимне голосування у ВР",- підкреслив О. Мусій.

Коментуючи сьогоднішнє голосування у стінах парламенту за його відставку, міністр зазначив, що воно було проведене із суттєвими порушеннями регламенту. Він підкреслив, що проект постанови про звільнення у таких випадках має розглядатися при наявності висновків профільного комітету (чого у даному разі не було), а також після виступу посадовця, якого хочуть звільнити.

"Для мене це було неочікуваним поворотом подій, хоча я завжди був готовий до виступу у ВР. Я глибоко переконаний, що ставлячи питання про відставку міністра, потрібно цій людині дати висловитися, щоб він міг дати відповіді на ті претензії, що є у пояснювальній записці. Але мені сьогодні не дали такої можливості",- зауважив О. Мусій.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram