Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Економіка
20985

Протягом липня Одеса сплатила банкам – кредиторам майже 48,6 тис. швейцарських франків та майже 615 тис. грн

КИЇВ. 2 серпня. УНН. Протягом липня Одеса сплатила банкам – кредиторам майже 48,6 тис. швейцарських франків та майже 615 тис. грн. про це УНН повідомили у прес-службі Одеської міськради.

Як зазначили у прес-службі, Одеська міська рада своєчасно виконує зобов'язання за кредитним договором, укладеним між Одеською міською радою, Erste Group Bank AG та ПАТ "ФІДОБАНК".

Зокрема, у липні була проведена чергова щомісячна виплата відсотків за вищевказаною кредитним договором. Грошові кошти у розмірі 48 тис. 591 шв. франків по валютній частини кредиту та 614 тис. 652 грн. по гривневої частини кредиту були перераховані департаментом фінансів міської ради на рахунки банків-кредиторів Erste Group Bank AG та ПАТ "ФІДОБАНК". За даним кредитним договором місцевим платіжним агентом визначено ПАТ "ФІДОБАНК".

Довідка УНН: У лютому 2014 року Одеська міська рада достроково виконав зобов'язання з погашення гривневої частини основної суми боргу за кредитним договором. Місто виплатило 49,7 млн грн, що дозволило зекономити бюджетні кошти в частині обслуговування кредиту в сумі 4,7 млн грн.

Сума дострокового погашення кредиту врахована в рахунок погашення платежів по кредиту, запланованих вищевказаним Договором на 30 березня, 30 червня, 30 вересня та 31 грудня 2014 року.

Раніше, у березні, було проведено своєчасне погашення валютної частини кредиту за I квартал 2014 року в сумі 1,25 млн шв. франків, що в еквіваленті складає 15 млн грн. У червні було проведено своєчасне погашення валютної частини кредиту за ІІ квартал 2014 року в сумі 1,75 млн шв. франків, що в еквіваленті становить 23,6 млн грн.

Таким чином, у III-IV кварталах поточного року місто ще повинно виплатити 3,00 млн шв. франків.

 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram