Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 21 травня 2019 05:43
Новини: Політика
9240

В Одесі розпочне роботу літня школа з інтелектуальної власності

Сьогодні, 19 липня, в Одесі в рамках реалізації програми професійного розвитку розпочне свою роботу літня школа з інтелектуальної власності Всесвітньої організації інтелектуальної власності, яка вже вдруге збирає у нашому місті видатних фахівців у цій сфері. Про це ІМК повідомили в прес- службі Одеської міської ради. Цей захід розраховано на двотижневий курс інтенсивного навчання за програмою, розробленою Всесвітньою організацією інтелектуальної власності, що охоплює базові аспекти інтелектуальної власності та міжнародний досвід захисту прав у цій сфері.

Програма навчання спрямована на студентів випускних курсів, викладачів та молодих професіоналів, досвід яких не більше 5 років у сфері інтелектуальної власності. Захід проводиться на сьогодні у 10 країнах світу, а саме: Швейцарії, Мексиці, Південній Африці, Південній Кореї, Таїланді, Бразилії, США тощо, та є ефективним інструментом у підвищенні обізнаності з інтелектуальної власності та піднятті інтересу до цієї сфери з боку молодих спеціалістів.

Робочою мовою літньої школи є англійська, що дозволило залучити до участі як викладачів - вітчизняних спеціалістів і провідних міжнародних експертів, а також надало можливість брати участь у заході студентам з різних куточків світу. Цього року у школі будуть слухачі з Індії, Італії, Нігерії, Азербайджану, Туреччини, Латвії, Болгарії тощо. Захід триватиме до 30 липня та проходитиме на базі Одеської національної юридичної академії за підтримки Державного департаменту інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...