Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
20565

Через відсутність електроживлення у Донецькій і Луганській областях обмежено зв’язок

КИЇВ. 7 серпня. УНН. Компанію "МТС" лишили доступу до поповнення запасів пального на альтернативних об'єктах живлення станцій зв’язку. Основною причиною обмежень зв’язку в Донецькій і Луганській областях залишається відсутність електроживлення. Про це повідомили у компаніі мобільного оператора "МТС", передає УНН.

"Основною причиною обмежень зв’язку в Донецькій і Луганській областях є відсутність електроживлення на обладнанні, а також відсутність доступу до низки об’єктів в зоні бойових дій для проведення аварійних робіт або поповнення запасу пального на альтернативних джерелах живлення", - йдеться у повідомленні.

У зв'язку із проведенням бойових дій у абонентів можливо немає зв'язку в усіх районах Луганска та області. Ремонтні роботи із відновлення пошкодженого обладнання на сході країни тривають 24 години на добу.

"В Донецькії області станом на 14:00 7 серпня зв'язок відновлено в 14 точках", - зазначили у прес-службі компанії оператора.

Частково немає зв’язку в Київському, Ворошиловському р-нах м.Донецька, Центральноміському, Микитівському, Калінінському р-нах м.Горлівка, м.Жданівка, м.Кіровське, Шахтарському р-ні Донецької області.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram