Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Понеділок, 04 липня 2022 17:51
Новини: Політика
18120

ДержСЕС повідомила причину отруєнь на базі "Ювілейна"

Станом на 19.07.2010 р. нових випадків захворювань на базі відпочинку "Ювілейна" не зареєстровано. Всього захворілих залишається 28 осіб, у тому числі 26 дітей та 2 дорослих. Про це ІМК повідомили у інформаційній службі Державної санітарно-епідеміологічної служби України.

9 хворих, з яких 8 дітей та 1 дорослий, знаходяться на лікуванні в інфекційному відділенні Іллічівської міської лікарні. 19 хворих, у тому числі 1 дорослий, перебувають в інфекційному відділенні центральної районної лікарні Овідіопольського району. Всі хворі у задовільному стані.

Як показали бактеріологічні дослідження матеріалу від хворих, у 20 осіб виділена сальмонела. Крім того, сальмонела також виділена у двох працівників харчоблоку бази відпочинку.

Всі 5 відібраних проб водопровідної води відповідають за мікробіологічними та санітарно-хімічними показниками Держстандарту „Вода питна".

Протиепідемічні заходи та лабораторні дослідження тривають.

Нагадаемо, як передавало ІМК, 16-17 липня з попереднім діагнозом "гостра кишкова інфекція" було госпіталізовано 35 дітей (віком 10-15 років) та 3 дорослих, які відпочивали на базі відпочинку "Ювілейна" в с. Молодіжне Овідіопольського району Одеської області.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram