Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
30285

Відсьогодні змінюються правила в'їзду українців на територію Криму

КИЇВ. 8 вересня. УНН. З 8 вересня 2014 року змінюються правила щодо в’їзду на тимчасово окуповану територію України громадянами України, в тому числі й дітям. Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України, передає УНН.

Тепер дозвіл на в’їзд на тимчасово окуповану територію України буде надаватися лише у разі наявності документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України. Зокрема, діти, які не досягли 16-річного віку, зобов’язані слідувати за паспортами громадян України. До цього необхідно було мати при собі або свідоцтво про народження чи проїзний документ дитини.

Це нововведення пов’язане з практичним виконанням Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України".

Варто також зазначити, що документи, які посвідчують особу та підтверджують громадянство України визначені у пункті першому частини першої статті 13 Закону України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус".

Крім того, необхідно звернути увагу, що дозвіл на в’їзд з тимчасово окупованої території України громадянам України, які не досягли 16-річного віку, буде надаватися за наявності документів, за якими вони виїхали з материкової частини України.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram