Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Здоров'я
28410

У МОЗ погоджують виплату фіндопомоги для 47 потерпілих на Майдані

КИЇВ. 8 вересня. УНН. Міністерство охорони здоров’я погоджує перелік осіб, які фізично постраждали під час акцій протестів у період Майдану. Зокрема на погодження до інших міністерств направлено пакет документів для призначення грошової допомоги 47 мітингувальникам. Про це повідомляє прес-служба МОЗу, передає УНН.

У міністерстві поінформували, що набув чинності наказ МОЗ України № 597 "Про формування переліку осіб, які отримали тяжкі тілесні ушкодження під час участі у масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року".

"Відповідно до наказу структурні підрозділи з питань охорони здоров’я обласних та деяких міських державних адміністрацій щомісяця до 15 та 30 числа мають надати до Головного бюро судово-медичної експертизи МОЗ України інформацію про таких осіб разом із копіями результатів судово-медичної експертизи", - йдеться у повідомленні.

На основі зазначених даних Головне бюро судово-медичної експертизи формуватиме перелік осіб, які отримали тяжкі тілесні ушкодження під час участі у масових акціях громадського протесту та до 5 і 20 числа кожного місяця подаватиме цей список та результати експертизи до МОЗ України.

У прес-службі додали, що зі свого боку МОЗ повинне погодити перелік постраждалих з Міністерством соціальної політики України, Міністерством внутрішніх справ України та Міністерством оборони України і подати його до Мінсоцполітики України для призначення виплати одноразової грошової допомоги.

"Нині МОЗ України вже передало на погодження пакет необхідних документів для призначення грошової допомоги 47 учасникам протестних акцій", - зазначили у прес-службі.

Джерело: УНН
Теги: МОЗ, Майдан
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram