Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Здоров'я
30870

ГПУ розпочала перевірку МОЗ

КИЇВ. 11 вересня. УНН. За зверненням вітчизняної фармацевтичної компанії ТОВ "Валартін Фарма" Генеральна прокуратура України розпочала перевірку МОЗ. Про це УНН повідомили у прес-службі компанії.

"Перший заступник Генерального прокурора України Микола Герасимюк, розглянувши скаргу ТОВ "Валартін Фарма" на незаконні дії міністра охорони здоров’я Олега Мусія, виніс постанову про перевірку відомства", - йдеться у повідомленні прес-служби.

У ТОВ "Валартін Фарма" також нагадали про те, що напередодні компанія звернулося до ГПУ з проханням "перевірити додержання законодавства О. Мусієм в частині створення ним незаконної комісії з метою безпідставної перевірки препарату компанії проти вірусного гепатиту С "Альфапег".

У постанові ГПУ, як уточнює прес-служба ТОВ "Валартін Фарма" зокрема, зазначається, що обставини, викладені у зверненні компанії, "свідчать про порушення чинного законодавства при призначенні та проведенні" зазначеної перевірки МОЗ.

ТОВ "Валартін Фарма" у скарзі, спрямованій до ГПУ, також наголошує на вчиненні О. Мусієм службових злочинів, "а тому просить внести відомості про кримінальні правопорушення останнього до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст. 364 КК України та ч.1 ст. 365 КК України".

Нагадаємо, як повідомляв УНН, проти міністра О.Мусія вимагають порушити кримінальне провадження.

Також нагадаємо, ТОВ “Валартін Фарма” з метою захисту своєї ділової репутації та спростування недостовірної інформації, поширеної благодійним фондом “Пацієнти України”, а також деякими ЗМІ — подала позов до суду.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram