Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
37365

У третині українських сімей вистачає грошей лише на їжу - соцопитування

КИЇВ. 18 вересня. УНН. Третина українських сімей витрачає гроші лише на їжу, адже більше ні на що не вистачає. Про це під час прес-конференція на тему: "Українське суспільство, літо 2014: страхи і надії" повідомила кандидат соціологічних наук, молодший науковий співробітник Інституту соціології НАН України Віталіна Буткалюк, передає кореспондент УНН.

Вона презентувала результати проведеного у липні поточного року Інститутом соціології НАН України соціологічного опитування, під час якого було опитано майже дві тисячі респондентів.

"Коли респонденти характеризували матеріальний стан своїх сімей за останні 2-3 місяці, то сказали, що часто не мають грошей на їжу менше 1% населення України. Не вистачає продуктів харчування (іноді голодують) 3% населення. Вистачає грошей тільки на їжу третині українських сімей", - повідомила вона.

За її словами, повністю вистачає "на життя" менше ніж половині українців.

"Повністю вистачає на життя майже 40% українців. Вистачає на все необхідне, але не мають заощаджень 16% респондентів. А 3,8% населення відповідає, що може робити заощадження лише. В повному достатку живе менше 1% населення України", - повідомила експерт.

Нагадаємо, фахівці соціологічної компанії Research and Branding Group з'ясували, що дві третини українців не задоволені життям.

Раніше вже повідомлялося, що згідно із соціологічним опитуванням, серед українців зараз панують негативні емоції – тривога, страх і розгубленість.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram