Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Середа, 20 січня 2021 03:09
Новини: Політика
26505

ВР розгляне 5 антикорупційних законопроектів на позачерговому засіданні 7 жовтня

КИЇВ. 1 жовтня. УНН. Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов підписав розпорядження про скликання пленарного засідання ВР сьомого скликання на 10.00 7 жовтня, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу ВР.

Як йдеться у розпорядженні № 646 від 1 жовтня "Про скликання пленарного засідання Верховної Ради України сьомого скликання", текст якого розміщено на офіційному веб-сайті ВР, розглядатимуться 5 законопроектів.

Зокрема, мають бути розглянуті законопроект "Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014–2017 роки" (реєстраційний номер 4284а), а також президентський законопроект "Про систему спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції" (реєстраційний номер 5085).

Також парламентарі мають розглянути законопроекти "Про запобігання корупції" (№ 5113), "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів" (№ 5114) та "Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо невідворотності покарання за окремі злочини проти основ національної безпеки, громадської безпеки та корупційні злочини" (№ 4448а).

Наразі керівнику апарату ВР Валентину Зайчуку доручено забезпечити підготовку і проведення пленарного засідання 7 жовтня та поінформувати народних депутатів про питання, розгляд яких заплановано.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram