Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Культура
34335

Депардьє шокував світ відвертою автобіографією

КИЇВ. 9 жовтня. УНН. Відомий французький актор Жерар Депардьє шокував своїми відвертими зізнаннями в автобіографічній книзі під назвою "Якось так вийшло" (It happened like that). У своїй автобіографії кіноактор розповідає про те, як з дитинства займався проституцією та крадіжками, і навіть розкопував могили, щоб оббирати небіжчиків, повідомляє УНН із посилання на видання Daily Mail.

Як йдеться у книзі, до переїзду в Париж з маленького містечка Шатору, коли Депардьє було всього 10 років, він вперше усвідомив, що подобається  представникам нетрадиційної сексуальної орієнтації і одного разу погодився на "брудну пропозицію" одного з прихильників в обмін на гроші. Відомо, що саме завдяки одному з покровителів актор почав навчатися театральній майстерності.

Слідом за цим, зізнається Жерар, він допомагав грабіжникам розкопувати могили і забирати у небіжчиків взуття та коштовності. Втім, не менш шокуючим є і зізнання про те, під час вагітності його мати намагалася позбутися плоду за допомогою в'язальних спиць, проте так і не змогла перервати вагітність, і на світ з'явився Жерар.

Також актор торкнувся хворобливої теми стосунків із покійним сином Гійомом, який помер в 2008 році від пневмонії. Актор зізнався, що відчуває свою провину в смерті сина, так як у найнепідходящий момент віддалився від нього. Проте він бачив, як син повторює його долю: Гійом також займався проституцією і страждав від наркозалежності.

Нагадаємо, як повідомляв УНН, напочатку 2013 року Жерар Депардьє отримав російське громадянство.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram