Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
46005

Туреччина занепокоєна залякуваннями татар у Криму

КИЇВ. 16 жовтня. УНН. Туреччина під час засідання Постійної ради ОБСЄ висловила занепокоєння практикою залякуваннями татар у Криму, передає УНН з посиланням на повідомлення місії України при ОБСЄ у Twitter.

Як зазначається, під час засідання Постійної ради ОБСЄ обговорювалися питання агресії Росії щодо України.

Постійний Представник України при міжнародних організаціях у Відні Віталій Прокопчук закликав РФ почати виконувати "мінські домовленості".

"Незважаючи на перемир'я, промосковські терористи продовжують вбивати мирних мешканців та українських військових…Фіксуємо нові випадки порушення українсько-російсбкого кордону зі сторони РФ", - зазначив В.Прокопчук.

На його думку, потрібно посилити спеціальну моніторингову місію ОБСЄ в Україні та розширити географічне охоплення спостережної місії ОБСЄ на російських прикордонних пунктах пропуску.

Як повідомляється, у своїх виступах ЄС від імені 28 держав-членів та 9 ін. держав-учасниць, США та Канади висловили засудження дій бойовиків та заклики до РФ щодо деескалації.

Окрім того, під час засідання Постійної ради ОБСЄ було привернуто увагу до нових випадків зникнення та смертей кримських татар в Криму.

"Це залякування незгодних з анексією Криму", - відзначили у місії України при ОБСЄ.

"Туреччина на засіданні Постійної ради ОБСЄ також висловила занепокоєння практикою залякування кримських татар в окупованому Криму", - додали у місії.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram