14 років найкращі!
Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Економіка
33075

Валютні обмеження НБУ відштовхують іноземних інвесторів - експерт

Валютні обмеження НБУ відштовхують іноземних інвесторів - експерт

КИЇВ. 12 листопада. УНН. Валютні обмеження зі сторони Національного банку України відштовхують іноземних інвесторів. Про це на круглому столі повідомив експерт з енергетичних питань Андрій Закревський, передає кореспондент УНН.

"У нас діє постанова Нацбанку, яка передбачає, що окрім витрат на відрядження та медицину валюту не можна купувати. Тобто компанія з іноземними інвестиціями, яка перебуває на території України, не може забрати свій прибуток, навіть заплативши усі податки. Хто буде вкладати гроші за таких умов", - сказав він.

За словами А.Закревського, такі обмеження відштовхують нових інвесторів з України, а також змушують чинних згортати компанії.

Раніше повідомлялося, що в Україні поновить роботу Рада вітчизняних та іноземних інвесторів.

Слід додати, що Рада вітчизняних та іноземних інвесторів при Президентові України була створена указом Президента України від 1 вересня 2010 року. Рада була консультативно-дорадчим органом влади та бізнесу, де на найвищому державному рівні обговорювалися питання поліпшення інвестиційного клімату в Україні з метою залучення більшого обсягу інвестицій в українську економіку, створення нових робочих місць.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram