Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 18 червня 2019 04:06
Новини: Політика
12300

Відбулося чергове засідання НКРЕ

Сьогодні відбулося засідання Національної комісії регулювання електроенергетики України (НКРЕ), повідомляє ІМК, посилаючись на прес- службу НКРЕ.

На засіданні були прийняті рішення про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу за нерегульованим тарифом, про видачу ліцензії на право провадження діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом.

Окрім того, було прийнято рішення про анулювання деяких ліцензій, про переоформлення ліцензій на право провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу.

Також прийнято постанову НКРЕ "Про затвердження змін до Порядку подання, розгляду, схвалення та виконання інвестиційних програм ліцензіатів з передачі та постачання електричної енергії". Внесено зміни до Плану діяльності НКРЕ з підготовки проектів регуляторних актів на 2010 рік та схвалено проекти постанов НКРЕ "Про внесення змін до Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом", "Про внесення змін до Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом", "Про внесення змін до Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії", "Про внесення змін до Умов та правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...