Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
30660

Прагнення Росії виходять за межі її нинішніх кордонів – сенатор США

Прагнення Росії виходять за межі її нинішніх кордонів – сенатор США

Бен Кардін

КИЇВ. 19 листопада. УНН. Прагнення Росії виходять за межі її нинішніх кордонів. Про це заявив сенатор-демократ Бен Кардін під час сесії Гельсінської комісії США 18 листопада, повідомляє УНН з посиланням на "Радіо Свобода".

"Думаю, що це набагато ширше, ніж Україна. Можна подивитися на дії Росії у Грузії чи Молдові. Очевидно, що прагнення Росії виходять за межі її нинішніх кордонів. Вона думає, що може досягти їх через військові дії і невиконання зобов’язань, взятих під егідою ОБСЄ", – зазначив Бен Кардін, який є головою Гельсінської комісії США.

Нагадаємо, 16 березня 2014 на території Криму і Севастополя відбувся так званий "референдум" про статус півострова, за результатами якого Росія включила Крим до свого складу. Україна, Європейський союз та США не визнали це голосування і вважають, що Росія анексувала Крим.

Наразі Україна і Захід звинувачують Росію у постачанні зброї та бойовиків на Донбас, а також у введенні військ на схід України. Москва ці звинувачення відкидає. Росія також підтримує самопроголошену владу у Південній Осетії та Абхазії, сепаратистських регіонах Грузії, а також у Придністров’ї, сепаратистському регіоні Молдови.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram