Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Економіка
23670

Працівникам оборонних підприємств виплатили понад 276 млн грн заборгованої зарплати

Працівникам оборонних підприємств виплатили понад 276 млн грн заборгованої зарплати

КИЇВ. 19 листопада. УНН. Упродовж поточного року, завдяки вжитим військовими прокурорами заходам реагування, на підприємствах оборонної сфери вдалося зупинити загальнодержавну тенденцію зростання заборгованості з виплати заробітної плати. Про це УНН повідомили у прес-службі ГПУ.

За 10 місяців 2014 року військовими прокуратурами проведено 185 перевірок у сфері оплати праці, за результатами яких розпочато 23 кримінальні провадження. Також розглянуто 197 подань прокурорів, за наслідками яких працівникам погашено заборгованість на суму понад 276 млн грн, до відповідальності притягнуто 136 посадових осіб.

Крім того, у поточному році до судів направлено 1208 позовів (заяв) на загальну суму 5,35 млн грн, за результатами розгляду яких судами задоволено 972 позови (заяви) на загальну суму 5,1 млн грн. Наразі реально виконано рішень суду на суму 6,8 млн грн.

Зокрема, за втручання військової прокуратури Харківського гарнізону було погашено заборгованість по заробітній платі працівникам Харківського державного авіаційного виробничого підприємства на суму майже 30 млн грн, яка утворилася із листопада 2013 по лютий 2014 року.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram