Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
93420

Уряд прийме проект Указу Президента про односторонню демаркацію українсько-російського кордону – Прем'єр (доповнено)

Уряд прийме проект Указу Президента про односторонню демаркацію українсько-російського кордону – Прем'єр  (доповнено)

КИЇВ. 19 листопада. УНН. Сьогодні уряд прийме проект Указу Президента України Петра Порошенка щодо односторонньої демаркації українсько-російського кордону. Про це під час засідання уряду сказав Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, передає кореспондент УНН.

"Я хочу, щоб ми сьогодні прийняли проект Указу Президента України, який передбачає початок проведення одностороннього позначення лінії державного кордону між Україною та Росією", - зазначив голова уряду.

Він зауважив, що Росія вкотре не виконує своїх зобов'язань.

"Спільна українсько-російська демаркаційна комісія так і не працює, тому уряд приймає рішення щодо прийняття проекту Указу Президента про одностороннє позначення лінії державного кордону, а відповідне про облаштування лінії кордону та продовження реалізації проекту "Європейський вал",- додав він.

Нагадаємо, на початку вересня на засіданні уряду було представлено План дій "Відновлення". У рамках Плану розпочато проект "Стіна".

Прем'єр-міністр Аресний Яценюк підкреслив, що мова йде про повне переобладнання державного кордону між Україною і Російською Федерацією. На реалізацію проекту "Стіна" Уряд вже виділив 100 млн грн.

З метою забезпечення громадської безпеки тимчасово припинено рух через 16 з 65 існуючих пунктів пропуску державного українсько-російського кордону.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram