Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Здоров'я
25590

Україна одержала від ООН акушерсько-гінекологічних засобів на 1,1 млн грн - МОЗ

КИЇВ. 19 листопада. УНН. До України прибула гуманітарна допомога від Фонду народонаселення ОНН, що складається із медичних наборів для надання акушерсько-гінекологічної допомоги, загальною сумою на 1,1 млн грн. Ці ліки та засоби будуть доставлені у всі регіони України, а насамперед - у східні регіони. Про це під час передачі цієї гуманітарної допомоги повідомив в.о. міністра охорони здоров'я України Василь Лазоришинець, передає кореспондент УНН.

Він розповів, що дана "гуманітарна" складається із 40 так званих китів - наборів для медичного обслуговування населення. Вони є двох видів - так звані родопоміжні кити для звичайних і для ускладнених пологів, тобто для проведення кесаревого розтину.

"В цілому ми отримаємо зараз гуманітарну допомогу для обслуговування 3 млн 600 тис населення. Сюди входять як хірургічні інструменти, так і медикаменти, інфузійні розчини, антибіотики, протизапальні і про вірусні препарати, антисептичні засоби, шприци, венозні катетери та інше", - розповів в.о. міністра.

В.Лазоришинець поінформував, що ці медзасоби доставлять практично у всі регіони України, але найбільше з них перевезуть до фронтових областей Донецької і Луганської, а також до прифронтових - Харківської, Дніпропетровської і Запорізької.

Представник Фонду народонаселення ООН в Україні Нузхат Есан підкреслила, що східні регіони України в умовах бойових дій особливо потребують даної допомоги.

"Я була кілька тижні тому у Бердянську Запорізької області. Кількість пацієнтів у лікарнях там через переселенців удвічі зросла, тому й потреби у цих медичних засобах також збільшилися", - зазначила вона.

Нагадаємо, як повідомляв УНН, В.Лазоришинець підтримав розробку військово-медичної доктрини.

Також нагадаємо, що МОЗ на базі госпіталів для ветеранів війни створює потужну систему для медичної та психологічної реабілітації українських бійців.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram