Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Економіка
29865

Дефіцит бюджету Києва складає 1,7 млрд грн - В.Кличко

КИЇВ. 19 листопада. УНН. Розрахунковий дефіцит бюджету Києва складає 1,7 млрд грн. Про це під час засідання уряду наголосив київський міський голова Віталій Кличко, передає кореспондент УНН.

В.Кличко відзначив, що загальний фонд київського бюджету складає 17,2 млрд грн.

"Виконання доходної частини загального бюджетного фонду поквартально за підсумками має таку статистику... перший квартал - 2,97 млрд грн, це 17,3% до річного плану. Перше півріччя - це 6,3 млрд грн, 37% від річного плану. За 9 місяців це складає 10 млрд грн, що складає 53% річного плану. І станом на 1 листопада становить 11,8 млрд грн або 68,7% річного плану",- зазначив він.

В.Кличко також зауважив, що розрахунковий дефіцит для нормального утримання бюджетної сфери складає 1,7 млрд грн.

"Це дефіцит бюджету, це ті гроші, які нам вкрай потрібні. З яких 700 млн грн. - це заробітна плата, 101 млн грн - це медикаменти, 166 млн грн - це харчування",- додав він.

Нагадаємо, раніше міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що буде ставити питання перед новим складом Кабінету міністрів щодо залишення у столичному бюджеті 100% податку на доходи фізичних осіб (ПДФО).

За словами Кличка, тільки з громадськістю вони можуть переконати центральну владу "перестати розглядати Київ як бюджетного донора".

Він звинуватив Уряд у тому, що тримає столицю на межі банкрутства.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram