Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
28350

Переговори щодо ситуації на Сході не мають альтернативи – В.Медведчук

КИЇВ. 19 листопада. УНН. Лідер громадського руху "Український вибір" Віктор Медведчук вважає, що переговори щодо ситуації на Сході не мають альтернативи, повідомляє УНН з посиланням на блог громадського діяча.

За його словами, Рада ЄС у закордонних справах закликала до інтенсифікації переговорного процесу з врегулювання конфлікту на сході України.

"Для забезпечення виконання зобов'язань, взятих на себе сторонами у відповідності з мінськими домовленостями, Рада підкреслює необхідність інтенсифікації переговорів у рамках тристоронньої контактної групи за підтримки представника ОБСЄ і закликає всі зацікавлені сторони до активної і конструктивної участі", - наводить громадський діяч висновки Ради по Україні.

"Таке рішення Євросоюзу завдає нищівного удару по представникам "партії війни" у Києві і їх ляльководам у Вашингтоні. Європа не тільки переконана в необхідності виконання мінських домовленостей і пошуку дипломатичних шляхів врегулювання конфлікту, але й не підтримала ідею, широко лобійовану в Україні та Вашингтоні, про проведення переговорів у женевському форматі (тобто за участю США). Це означає, що радикальним силам, що виступають за силове вирішення конфлікту, доведеться відмовитися від мілітаристської риторики і відновити переговорний процес, як того вимагає ЄС", - наголосив він.

"Хочеться сподіватися, що Президент України прислухається до думки українських громадян та європейської громадськості і прийме рішення, яке дозволить зберегти життя тисяч українців і поверне країну до мирного і стабільного життя. Переговори мають бути продовжені, оскільки головне - врегулювати ситуацію на сході України, а отже, альтернативи їм немає", - резюмував Віктор Медведчук.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram