Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
126855

Мінські домовленості демонструють, чого варте слово В.Путіна - Л.Кучма

КИЇВ. 18 листопада. УНН. Мінські домовленості є матеріальним доказом того, що Росія не вміє домовлятися. Разом з тим, кращого документу, аніж меморандум, підписаний у Мінську, не може й бути. Про це в інтерв'ю одному з телеканалів заявив колишній президент України Леонід Кучма, передає УНН.

"Путін показує світу, що коштує його слово. Якщо Росія, поставивши свій підпис, не виконує - вона всьому світу показує, хто вона є сьогодні", - сказав Л.Кучма

Так, за словами колишнього президента України, зустрічатись з сепаратистамита представниками від росії в торму ж самому форматі вже немає сенсу. До діалогу пготрібно залучати третю сторону.

"Я також переконаний, що треба переходити на женевський формат, в якому б брали участь і США. Проти чого весь час "проти" Росія. Бо одна справа в Мінську підписати, підписом посла свого. А інший - коли треба буде відповідати зовсім на іншому рівні", - додав Л.Кучма.

Нагадаємо, 5 вересня у Мінську було підписано угоду про припинення вогню на Донбасі. Робота контактної групи у Мінську була продовжена, і сторони підписали наступний меморандум 19 вересня.

Проте, станом на середину листопада, бої і обстріли продовжуються.

Загальна кількість порушень припинення вогню з моменту підписання Мінських домовленостей перевищили 3000. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram