Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
31125

Ідея Великої Європи від Лісабона до Владивостока починає знаходити реалістичні риси – В.Медведчук

КИЇВ. 19 листопада. УНН. Ідея співробітництва між Європейською та Євразійською економічними спілками з метою створення зони вільної торгівлі починає знаходити реалістичні риси і перед двома об'єднаннями відкриваються небачені раніше перспективи. Таку думку висловив лідер громадського руху "Український вибір" Віктор Медведчук, повідомляє УНН.

За повідомленням, вчора в Москві на спільній з головою МЗС РФ Сергієм Лавровим прес-конференції міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайер запропонував налагодити прямий діалог між Євросоюзом і Євразійським економічним союзом (ЄАЕС). У свою чергу С.Лавров, за словами В.Медведчука, заявив, що Росія дуже цінує ініціативну роль Німеччини в просуванні діалогу між ЄАЕС і Євросоюзом.

"Ідея Великої Європи - від Лісабона до Владивостока - починає знаходити реалістичні риси, і перед двома об'єднаннями відкриваються небачені раніше перспективи. Україна поспішила визначити прозахідний курс як безальтернативний. Будемо сподіватися, що Київ зрозуміє і вчасно виправить свою помилку", - зазначив з цього приводу лідер громадського руху на своїй сторінці у Фейсбуці.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram