Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Економіка
27240

О.Шлапак розраховує отримати транш МВФ після Нового Року

О.Шлапак розраховує отримати транш МВФ після Нового Року

Міністр фінансів Олександр Шлапак

КИЇВ. 19 листопада. УНН. Україна скоріше за все отримає наступний транш Міжнародного валютного фонду у 2015 році. Про це журналістам сказав міністр фінансів Олександр Шлапак, передає кореспондент УНН.

"Думаю, що скоріше за все так, лишається невеликий шанс, але я думаю, що з такими темпами коаліції і уряду... Найголовніше, що нам потрібно прийняти бюджет", - сказав О.Шллапак, відповідаючи на питання журналістів "чи означає те, що досі несформована коаліція, те що ми отрамаємо транш МВФ після Нового Року".

Нагадаємо, Голова НБУ Валерія Гонтарєва висловила сподівання, що Україна встигне отримати два транши МВФ ще у поточному році.

"У мене досі є оптимізм, що ми встигнемо це зробити в цьому році. Місія закінчить свою роботу 25 числа, і якщо до цього часу буде сформований наш уряд ми зможемо це встигнути", - зазначила В.Гонтарєва.

У той же час вона відзначила, якщо це через якісь технічні причини перенесеться на початок наступного року – після нового року, вона не бачить у цьому проблем.

Нагадаємо, 30 квітня МВФ схвалив кредитну програму для України на понад 16,5 мільярда доларів, розраховану на два роки, і на початку травня перерахував перший транш – близько 3,2 мільярда доларів. Другий транш виділили на початку вересня. Обговорюється можливість об’єднання третього і четвертого траншів кредиту.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram