Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
19305

В АП не очікують спекуляцій зі списком членів уряду

КИЇВ. 19 листопада. УНН. Спекуляцій з визначенням списку членів уряду не буде. Про це під час брифінгу у кризовому медіа-центрі повідомив заступник голови Адміністрації Президента Дмитро Шимків, передає кореспондент УНН.

“Зараз треба говорити не про портфелі, а про важливий зміст коаліційної угоди. Далі повинна бути сформована коаліція. Потім уряд формується наступним чином. Коаліція формує список уряду, передає його Прем’єр-міністру, потім міністр вносить це на голосування до Верховної Ради. Тому будь-яких спекуляцій з цього приводу не буде. Як ви бачете, за українською Конституцією кандидатури висуває коаліція”, — повідомив Д.Шимків.

Нагадаємо, днями Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк запропонував майбутнім партнерам по коаліції кандидатури на посади міністрів нового уряду.

Також Арсеній Яценюк назвав п'ять напрямків реформ, над якими повинен працювати уряд. "Завданням номер один" він назвав національну безпеку та оборону і реформування збройних сил. Другим пунктом, за його словами, повинна бути реформа юстиції та правоохоронної системи.

Третім він назвав реформи в економіці, серед них - податкова реформа, яка, за його словами, повинна допомогти розвиткові бізнесу в України. Четвертим пунктом у програмі, запропонованій прем'єром, йде децентралізація, яку можна провести за рахунок змін до законів, а не до Конституції. Останнім пріоритетом пан Яценюк назвав реформу державного управління.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram