Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
24975

С.Лавров: Україна хоче "поховати" Мінські домовленості

КИЇВ. 19 листопада. УНН. Україна хоче "поховати" Мінські домовленості і перейти до силового рішення проблеми. Про це під час брифінгу заявив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров, передає УНН.

"У тих, на південному сході (України - ред), хто не прийняв результати державного перевороту не сприйняв спроби прийняти чужі порядки; для тих людей, які століттями жили на цих землях - у них є підстави не довіряти київській владі . І тим паче зараз лунають заклики "поховати" Мінські домовленості і перейти до силового рішення проблеми".

Як додав С.Лавров, при цьому потрібно бути пильними, аби українська влада не порушувала прав жителів сходу, посилаючись на буцімто порушені Україною домовленості.

"Потрібно проявляти пильність, тому що домовленість багаторазово порушались. Включно з відомою угодою про урегулювання української кризи 21 лютого. Потім ще була Женевська заява США, ЄС, Росії та України, в якій Київ зобов'язався негайно почати конституційну реформу за участі всіх регіонів. Ця домовленість була теж не виконана", - заявив С.Лавров.

Нагадаємо, 5 вересня у Мінську було підписано угоду про припинення вогню на Донбасі. Робота контактної групи у Мінську була продовжена, і сторони підписали наступний меморандум 19 вересня.

Проте, станом на середину листопада, бої і обстріли продовжуються.

Загальна кількість порушень припинення вогню з моменту підписання Мінських домовленостей перевищили 3000.

 

 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram