Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
16425

Європейські донори хочуть побачити результати роботи уряду – Д.Шимків

КИЇВ. 19 листопада. УНН. Європейські донори мають бажання побачити результати роботи старого та нового уряду. Втім, процес впровадження реформ поки не є позитивним. Про це під час брифінгу у кризовому медіа-центрі повідомив заступник голови Адміністрації Президента Дмитро Шимків, передає кореспондент УНН.

“Питання, які ставлять сьогодні донори виглядає наступним чином. Вони хотіли би побачити результати роботи старого уряду та нового уряду, принаймні перші результати. Щоб хоч щось було зроблено”, — відзначив Д.Шимків.

За його словами, процес впровадження реформ в Україні поки не отримало позитивного результату.

“Якщо ставити оцінку впровадження реформ в Україні, то нажаль ми маємо не дуже позитивний результат. Ми повинні розуміти, що новою конституцією, велика відповідальність лежить на уряду. Нажаль не було продемонстровано багато радикальних кроків. Результати є, але їх недостатньо для того, щоб рухатись далі”, — додав Д.Шимків.

Заступник голови АП відзначив, що всі експерти з якими проводились зустрічі залишали позитивні відгуки від напрацьованих реформ.

“Ми отримали досить позитивні відгуки, такі питання як "Нафтогаз", вугільна промисловість та інше”, — додав він.

Нагадаємо, Єврокомісія організує міжнародну конференцію з метою допомоги Україні на початку 2015 року. Уповноважений Президента з урегулювання ситуації на сході України, народний депутат України Ірина Геращенко заявила, що кошти на відновлення Донбасу українська влада шукатиме на донорскій конференції.

Також влада шукатиме фінансування для створення робочих місць для людей, які виїхали з територій, що знаходяться під контролем бойовиків.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram