Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
20370

Війна в Україні є наслідком незасвоєних Європою уроків Грузії - голова МЗС Литви

КИЇВ. 19 листопада. УНН. Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс заявив, що війна в Україні є також і наслідком незасвоєних Європою уроків, коли після війни в Грузії в 2008 році вона невдовзі повернулася до номального діалогу з Росією, передає УНН з посиланням на Delfi.lt.

"Ситуація в Україні і поблизу є цілком симптоматичною. І те, що відбувається в Україні, пов'язано не тільки з нею - це пов'язано і з нами... Я особисто не здивований після 2008-ого, після війни на Кавказі, після всіх цих подій, ми, звичайно, можемо дискутувати, хто все почав, хто зробив перший крок, але ми бачимо результат - окуповані території Грузії, зміцнення військової потужності. Так давайте подивимося назад - в документи, про які було домовлено, в яких ми висловилися, що ми проти, які вимоги пред'являються до Росії, щоб вона могла повернутися до нормальної співпраці. І через пару місяців ми повернулися до нормальних економічних відносин, тому що це важливо для економіки, бізнесу", - сказав Л.Лінкявічюс.

Він заявив, що зовсім не здивований діями Росії проти України, тому що Захід не вимагав суворого дотримання своїх вимог до Москви після війни на Кавказі.

"Давайте будемо послідовні, для початку давайте будемо поважати свої власні рішення, тоді можна буде очікувати, що наші рішення будуть поважати і інші", - додав Л.Лінкявічюс.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram