Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
30105

Держлікслужба України заборонила низку препаратів з ознаками фальсифікату

Держлікслужба України заборонила низку препаратів з ознаками фальсифікату

КИЇВ. 19 листопада. УНН. Держлікслужба України спільно зі Службою безпеки України проводить роботу щодо випадку викриття неліцензійних складів і лінії по виробництву продукції із сировини "in bulk" у Харківській області, які функціонували з 2013 року. За цим фактом, Держлікслужба України тимчасово заборонила обіг ряду лікарських засобів. Про це повідомляє прес-служба МОЗу, передає УНН. 

Зокрема під заборну потрапили препаорат КАРСИЛ, таблетки, серій 2010114, 2160114, 2250114, 2320114, з маркуванням АТ "Софарма", Болгарія, АТ "Болгарська роза-Севтополіс", Болгарія та лікарського засобу ФЕСТАЛ, драже № 20, № 100.

"Ми оперативно реагуємо на всі факти виявлення на ринку препаратів з ознаками фальсифікації. Підприємці, які порушують законодавство з виробництва та реалізації такої продукції повинні знати про жорстке ставлення Держлікслужби та правоохоронних органів до таких фактів. Адже таких препаратів не повинно бути на ринку, а винні мають понести передбачену законом відповідальність", - прокоментував ситуацію Голова Державної служби України з лікарських засобів Михайло Пасічник.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram