Дякуємо лікарям, які рятують країну!
21690

Українські боксери завершують підготовку до другого кола AIBA Pro Boxing

КИЇВ. 19 листопада. УНН. Українські боксери – учасники проекту AIBA Pro Boxing – завершують підготовку до поєдинків другого кола, які розпочнуться 21 листопада, передає УНН з посиланням на прес-службу ФБУ.

Першим з українців вийде на ринг представник вагової категорії до 91 кг Роман Головащенко, який у своєму другому поєдинку у змаганнях APB боксуватиме проти алжирця Чоуаіба Боулутдінаса. Обидва боксери свої попередні поєдинки програли, тому майбутній бій стане для них визначальним з точки зору подальшої турнірної боротьби. Нагадаємо, у своєму першому поєдинку Роман Головащенко поступився технічним нокаутом італійцеві Клементе Руссо. В той час як алжирський боксер за очками програв росіянину Олексію Єгорову. Бій між Романом Головащенко та Чоуаібом Боулутдіасом проходитиме в Італії.

Того ж дня, 21 листопада, у Стамбулі на ринг вийде один з лідерів українського боксу Дмитро Митрофанов (вагова категорія 75 кг). Він зустрінеться з представником Єгипту Хосамом Абдіном. Нагадаємо, у першому двобої Митрофанов переміг потужного румунського боксера Богдана Юратонні. З перемоги розпочав боротьбу у змаганнях і Абдін. У дебютному поєдинку єгиптянин впевнено здолав представника Франції Мішеля Тавареса. На кону майбутнього поєдинку між Митрофановим та Абдіном стоятиме вихід до наступного раунду змагань, в якому визначатиметься перший претендент на титульний чемпіонський поєдинок змагань AIBA Pro Boxing.

Дмитро Митрофанов, а також Денис Лазарєв (вагова категорія 69 кг), який теж здобув упевнену перемогу у стартовому колі змагань, мають найкращі шанси серед українців поборотися за вихід до наступного раунду. Але Лазарєв свій черговий поєдинок проведе 28 листопада в Азербайджані, де його суперником буде представник Росії Андрій Замковий. Свої перші бої обидва боксери виграли. Лазарєв переміг за очками ірландця Дюлу Кета, а росіянин здолав азербайджанського боксера Фаріза Маммадова.

Останнім з українців проведе свій поєдинок у другому колі змагань представник вагової категорії до 64 кг В’ячеслав Кісліцин. Протистоятиме йому представник Болгарії Борис Георгієв. Для обох боксерів перше коло змагань було ознаменоване невтішними результатами. Кісліцин поступився росіянину Армену Закаряну, а болгарин в свою чергу програв німцю Артему Харутуняну.