Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
24465

Питання негайного вступу України в НАТО не стоїть - І.Геращенко

КИЇВ. 19 листопада. УНН. Сьогодні на порядку денному не стоїть питання негайного вступу України до НАТО, але ми маємо право визнати свій шлях, що ми прагнемо до них приєднатися. Таку думку сьогодні в ефірі "5 Каналу" висловила Уповноважений Президента з мирного урегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко, передає кореспондент УНН.

І.Геращенко зазначила, що Росія визнала парламентські вибори в Україні, тому вона повинна поважати вибір українського народу, який проголосував за євроінтеграцію. "Український народ обрав ті політичні сили, які сьогдоні усвідомлюють рівень безпеки, який сьогодні стоїть перед Україною, рівень загроз, який стоїть перед нашим суверенітетом. Наше парво самим визначати, в який саме спосіб захищати територіальну цілісність і незалежність України", - зазначила вона.

"Сьогодні на порядку денному не стоїть питання членства в НАТО вже завтра, але Україна має право визнати свій шлях, що ми обираємо той чи інший вектор, що ми прагнемо до них приєднатися", - зауважила І.Геращенко.

Водночас вона наголосила, що інтеграція до НАТО означає в першу чергу реформи, в тому числі в армії.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram