Дякуємо лікарям, які рятують країну!
23505

Харківський “Локомотив” виграв перший матч Елітраунду Кубка УЄФА

КИЇВ. 19 листопада. УНН. Футзалісти харківського “Локомотива” з перемоги стартували в Елітному раунді Кубка УЄФА. У матчі групи “D” підопічні Євгена Ривкіна виграли у Барселоні у клубу “Баку-Юнайтед” (Англія) з рахунком 2:1 (1:1), передає УНН з посиланням на прес-службу клубу.

На п’ятій хвилині Хосе Карлос (“Баку Юнайтед) відкрив рахунок. На 17-й Євген Рогачов (“Локомотив”) сквитав результат.

Вирішальним у матчі став точний удар Миколи Білоцерківця на 29-й хвилині після передачі Сергія Журби.

В іншій зустрічі в цій групі міряються силами господар групового турніру — “Барселона” і угорський клуб “Береттьоуйфалу”.

Нагадаємо, що в Елітраунді Кубка УЄФА з футзалу виступають 16 команд, розділених на 4 квартети. У фінальний турнір, що пройде у квітні наступного року, вийдуть лише переможці груп.

У четвер, 20 листопада, чемпіони України гратимуть з угорцями, а 22 числа “Локомотив” протистоятиме “Барселоні”.