Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
24000

РФ не змінила агресивних намірів і продовжує постачати терористам озброєння - С.Полторак

КИЇВ. 20 листопада. УНН. Росія не змінила своїх агресивних намірів і продовжує постачати терористам важку техніку та озброєння. Про це сьогодні під час зустрічі з головою Військового комітету НАТО генералом Кнудом Бартелсом заявив міністр оборони України, генерал-полковник Степан Полторак, повідомили УНН у прес-службі відомства.

Керівник вітчизняного оборонного відомства зазначив, що на жаль, з часу проведення Уельського саміту НАТО у вересні цього року не відбулося зменшення напруги у східних регіонах України.

"Кризові індикатори свідчать, що Росія не змінила своїх агресивних намірів. Ні катастрофа малазійського літака, ні чисельні втрати російських солдат на території України, яких російська влада навіть не визнає загиблими під час війни, ні засудження світового співтовариства не зупинили Кремль. Росія продовжує постачати терористам важку техніку та озброєння", - наголосив міністр.

С.Полторак зазначив, що позиції українських військових, а також українські міста та села обстрілюються системами залпового вогню та артилерією терористів. Обстановка на території Донецької та Луганської області залишається складною та важкопрогнозованою. З часу оголошення 5 вересня поточного року режиму припинення вогню терористи за сприяння регулярних російських військ порушували його більше ніж 3 000 разів.

"Ще одним яскравим свідченням небажання Москви зупинити кровопролиття в Україні є блокування рішень ОБСЄ про встановлення спостереження на всьому російсько-українському кордоні в зоні конфлікту та збільшення кількості спостерігачів. Ми вважаємо, що російська агресія спрямована не лише проти України. Це реальна загроза безпеці та стабільності Європи", - наголосив він.

Він також зауважив, що українська армія знаходить повну підтримку керівництва держави і, в першу чергу, це стосується фінансового забезпечення.

"Указом Президента України визначено необхідність забезпечення бюджетного фінансування потреб національної оборони на рівні не менше 3 % від ВВП. За нашими прогнозами це дозволить збільшити частку витрат на розвиток та підготовку Збройних Сил майже до 40% проти 20-25% в попередні роки. Водночас ми розуміємо, що жодне збільшення фінансового ресурсу не буде ефективним без проведення системних змін в Міноборони, особливо в критичних галузях", - сказав С.Полторак.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram